zvláštní poděkování
Quantcom.cz

Velkolepé představení Magická Fontána

Magická Fontána (Foto: Pyroterra)

autor: archiv   

zvětšit obrázek

Křižíkova fontána znovu ožívá živelnou show v produkci skupiny Pyroterra. Velkolepé představení pod širým nebem kombinuje taneční a nov cirkusové umění, moderní technologické efekty s vodním dílem českého vynálezce Františka Křižíka. Živelná kombinace ohně, světla a vody spolu s elektrizujícími výkony světelných a ohňových tanečníků. Přehlídka jevištních prvků a speciálních efektů během jednoho večera. Teslův transformátor hrající živou hudbu milionem elektrických výbojů. Akční show s futuristickými prvky propojená interaktivní projekcí do vodních stěn, vyprávějící příběh inspirovaný životem českého velikána.

Atmosféra diváky vtáhne do děje, při kterém pocítí ničivou sílu pradávného elementu ohně i životodárnou energii elektřiny a světla. Představení Magická fontána navrací Křižíkovu fontánu zpět do kulturního dění s ambicí zapsat se mezi přední světová představení. Vydejte se s námi na cestu časem, poznejte příběh počátků lidstva a souboje elementů ohně s elektřinou, ovlivňující samotný vznik magické fontány.
V sezóně 2024 jsou termíny show pouze 15. - 24. srpna 2024.Vstupenky na www.magickafontana.cz.

1.7.2024 15:07:34 Redakce | rubrika - Zveme ...

Časopis 28 - rubriky

Archiv čísel

reklama

Asociace profesionálních divadel České republiky

Časopis 28 - sekce

HUDBA

Michal David první singl z očekávaného alba

Michal David

Známý český hitmaker, Michal David, přichází s novinkou z připravovaného alba. Skladba Je mi líp přináší energ celý článek

další články...

LITERATURA/UMĚNÍ

Příběhy filmových legend- Robert Redford

Robert Redford

Robert Redford – Sundance Kid
Legenda mezi herci, režiséry i zakladateli úspěšných festivalů. Francou celý článek

další články...